انتقام

حس انتقام روزگار است گمان کنم. فوتبال استقلال پرسپولیس بود و هوای تابستان گرم و من گرم تماشا و روح کودکانه سرشار از اینکه اگر آبی ها ببرند هفته ها شراب شیرین برد!!!!! را خواهم چشید. با سینه ی سپر فوتبال بازی خواهم کرد. کل کل از آن من خواهد بود هر چقدر هم قرمزها . . . .

زنگ در و پیرزنی کولی صفت با صورتی آنچنان چروک که گویی روزگار کفتار صفت را بهتر از آن زمان من میشناخت. چشمانش ریز به قدر عدس. زشت هیبت و مبهم! گرمای هوا به صورتم شلاق زد. چیه؟؟

برنجی: نونی، عدسی، ماشی، . . .

حرفش تمام نشده خشم سراپای مرا گرفت و درب را محکم به هم کوبیده و با جهش پا برهنه به تلویزیون رسیدم. چند دقیقه بعد بین دو نیمه پشت درب سایه اش را دیدم که هنوز منتظر بود. برای دک شدنش باید چیزی به او میدادم. چند عدد سیب زمینی و پیاز و با حالتی جنتلمن به در رسیدم. آن سایه نبود ....رفت. کوچه مثل جهنم گرم بود. چه فرقی میکرد کولی کولی است!

من فقط همان چند دقیقه وقت داشتم . . .. برای نابود کردنش انرژی زیادی نمیگذاریم هر کدام یک لگد ، بازی زیبای بود. افسوس که در این بازی اکنون منم که لگد خورم

/ 1 نظر / 15 بازدید
شیراز فردا

*****مسابقه بزرگ شیرازفردا***** اگه یه کامیون داشتی پشتش چی می نوشتی؟؟؟ شما هم می توانید یکی از 50 برنده جوایز 20 هزارتومانی "شیرازفردا" باشید قرعه کشی همزمان با میلاد آقا امام زمان (عج)-15 تیرماه 1391 ******** ***اجازه دهید هزاران بازدید کننده ما از مطالب شما بهره مند گردند*** با تبادل لینک با شیراز فردا نیز می توانید در قرعه کشی ماهیانه ماشرکت نمایید پس از ثبت نام در شیرازفردا از کنترل پنل کاربری خود می توانید وبلاگ خود را درج نمایید.سپس لینک "شیرازفردا" را با نام بزرگترین سامانه شهر شیراز در وبلاگ خود درج نمایید تا لینک شما تایید گردد و در قرعه کشی شرکت داده شوید. ****** http://www.shirazefarda.com http://www.shirazefarda.ir http://www.shirazfarda.com http://www.shirazfarda.ir لینک مستقیم مسابقه http://www.shirazefarda.com/race.php